Dentální klinika Kladno

Naše kladenská klinika v areálu bývalých vojenských kasáren zajišťuje jak ambulantní stomatologickou péči napříč odbornostmi, tak služby zubní pohovotosti.

Vedoucí lékař

MDDr. Aneta Mikšů
Studovala na 1. Lékařské Fakultě Univerzity Karlovy. Od roku 2010 postupně získávala pracovní zkušenosti na několika zubních klinikách. Pravidelně se účastní školení a kongresů českých i zahraničních přednášejících. Je členkou odborné skupiny lékařů pracujících s mikroskopem – Promikro a členkou ITI- International Team for Implantology.

 

Hledáme: Zubního lékaře / zubní lékařku pro Dentální kliniku KLADNO
 

Dentální klinika Kladno s.r.o., perspektivní a stabilní společnost v Kladně přijme lékaře stomatologa/ortodontistu
či jiného specialistu v oblasti zubního lékařství do kolektivu mladých lidí.

Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, stabilní zázemí, moderní pracovní prostředí, možnost dalšího odborného růstu a další benefity.

Zájemci prosím pište na email hr@dentalnikliniky.cz 

Lékařské služby 

V Dentální klinice Kladno zajišťujeme kompletní šíři stomatologických služeb. 

Naše klinika zajišťuje možnost analgosedace. 

Jedná se o farmakologicky navozený stav, kdy jsou odstraněny pocity strachu a vnímání bolesti. Analgosedace pacienta zrelaxuje a uvolní, ale za jejího účinku je při vědomí, dokáže reagovat na podněty lékaře a stále samostatně dýchá. Současně je bezbolestnost zajištěná použitím místní anestezie, jako je tomu u všech běžně prováděných zákroků. Organismus analgosedaci  snáší mnohem lépe než celkovou anestezii, výhodou je také to, že pacient si průběh zákroku téměř nepamatuje. Celému průběhu ošetření je vždy přítomen zkušený anesteziolog. Je vhodná pro osoby starší 18-ti let.
Abychom dosáhli maximálního účinku a zbavili pacienty nepříjemných pocitů při ošetření, zakoupili jsme profylaktický přístroj Varios Combi Pro od renomovaného výrobce NSK. Tento přístroj zajistí bezbolestné odstranění zubního plaku, kamene a pigmentových skvrn. Odstranění zubního kamene se dosáhne pomocí tzv. scaleru (ultrazvukového odstraňovače). Věříme, že návštěva naší dentální hygieny bude pro vás přínosná a příjemná zároveň.

Dentální klinika Kladno

Dentální klinika Kladno s.r.o., IČ: 04659899
Společnost zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 251634.

Sportovců 2457, 272 01 Kladno

kladno@dentalnikliniky.cz
+420 739 630 009
+420 739 630 008
 (pohotovost)

Ordinační doba: 
Pondělí - pátek 8:00 - 20:00 
Pondělí - neděle 8:00 - 20:00 (Pohotovost)


Poslední pacient bude brán k ošetření 30 minut před ukončením pracovní doby, tedy v 19:30.