Letní úsměvy

Nezapomínejte na pravidelné prohlídky Vašeho chrupu od profesionálního lékaře, které mohou předcházet vážnějším komplikacím. Preventivní prohlídky jsou doporučovány minimálně dvakrát během jednoho kalendářního roku a jsou plně hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Nádherné široké úsměvy, na které se jistě všichni těšíme, až je uvidíme na tvářích svých blízkých, namísto nasazené roušky či respirátoru… Ochranné pomůcky, které jsou dnes dostupné již v několika barevných provedeních a s různými vzory upřímný úsměv jistě nenahradí…

K pravidelné zubní péči patří také dentální hygiena, která je prováděna zkušeným odborníkem a pomáhá k udržení ústního zdraví. Řeší nejenom odstranění zubního kamene, povlaku, nečistot a pigmentace ze zubů, ale také odstranění nečistot z mezizubních prostor, kam se klasickým kartáčkem při běžném čištění nedostanete. Stejně jako preventivní prohlídky je toto čištění doporučováno dvakrát do roka. Můžete jej tedy ideálně spojit s Vaší pravidelnou návštěvou u Vašeho stomatologa.

Uvolněte si ve svých diářích čas na pravidelnou péči o Vaše zuby, která je nezbytná k zajištění a udržení Vašeho krásného úsměvu.

Bělení chrupu

K podpoře krásného úsměvu naše klinika také nabízí bělení. Kdy se jedná o naprosto bezpečný a často prováděný zákrok, který provádíme u osob starších 18 let. Doporučujeme bělit chrup bez kazů a se zdravými dásněmi. Proto před zahájením bělícího procesu je vhodné navštívit svého stomatologa. Možnosti bělení, které poskytujeme lze využít dvěma způsoby.

Prvním z nich je domácí bělení, kdy po obdržení speciální sady s nosiči na bělící gel, které budou vytvořeny Vašim zubům přímo na míru a speciálními gely, si Vaše zuby budete moci bělit kdykoli během dne (nebo i noci) kdy se Vám to bude hodit a bude Vám to příjemné. Aplikace je jednoduchá, a spočívá v nanesení gelu do předem vytvořených nosičů a jejich přiložení na vaše zuby.

Druhou možností je kombinované bělení, ke kterému dostanete stejnou bělící sadu jako k domácímu bělení, ale je zde zahrnuto i tzv. ordinační bělení, které Vám provede odborný lékař, který aplikuje speciální gel zejména do míst, která jsou při domácím bělení špatně dostupná. Jsou jimi například oblasti okolo dásní. Toto ordinační bělení se provádí 3x po dobu 15 minut. Dále bělíte doma dle svých potřeb a časových možností.

Výsledky bělení jsou u obou způsobů viditelné již po prvním týdnu.

Pro nejlepší výsledek bělení je nezbytné absolvovat návštěvu dentální hygieny, kde dojde k odstranění nečistot (zubní kámen a pigmentace). A vy pak už jen bělíte Vaše čisté a zdravé zuby.

Pro více informací volejte na naši recepci.