Sdílíte naše hodnoty a rádi byste s námi spolupracovali?

Neustále rozšiřujeme náš tým

Kvalitní a dlouhodobý vztah mezi lékařem a klientem považujeme za základ vaší spokojenosti. Pouze vynikající zubní lékař splní náročné podmínky a může se stát naším kolegou. Kromě vysoké odbornosti a profesionality očekáváme i velké srdce, nadšení pro věc a ochotu jít za hranice pracovních povinností.

Vrchní sestra stomatologie Dentální klinika Hradčanská

Do našeho týmu Dentální kliniky Hradčanská hledáme vrchní sestru stomatologie. Klinika má smlouvy se všemi pojišťovnami včetně zavedené a rozsáhlé VIP klientely.

Požadujeme:

  • Zkušenost s prací ve stomatologickém oboru.
  • Odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry.
  • Zkušenosti s vedením týmu výhodou.
  • Znalost zdravotnictví privátního sektoru výhodou.
  • Uživatelská znalost práce na PC.
  • Pozitivní a proaktivní přístup k práci.
  • Reprezentativní vystupování.
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a loajalitu.
  • Otevřenost pro nové věci a projekty – chuť se stále vzdělávat.

Náplň práce:

  • Vedení týmu asistentek zubních lékařů.
  • Sledování a řešení kapacit ordinací, plánování směn.
  • Kontrolování a dohlížení na práci asistentek zubních lékařů a jejich vytíženost.
  • Motivování zdravotnického personálu k výkonům (lékaři, sestry).
  • Zpracování podkladů pro mzdy asistentek zubních lékařů (navrhování odměn).
  • Schvalování dovolené sester a evidence dovolené za zdravotnický personál na pracovišti.
  • Organizování a řízení činností zdravotnického personálu v úzké spolupráci s vedoucími pracovníky.
  • Nábor asistentek zubních lékařů, spolupráce s manažery při nástupu zdravotnického pracovníka.
  • Zodpovědnost za proškolení a seznámení s postupy dle nařízení vedení společnosti.
  • Hlídání a správa nákladů svěřeného provozu.
  • Objednávání a inventarizace materiálů.
  • Zajištění servisu technického vybavení, svozu prádla atd.
  • Jednání a spolupráce s dodavateli a externisty.
  • Další administrativní činnosti spjaté se zdravotnickým provozem kliniky (evidence zdravotnických dokumentů aj.).

Nabízíme:

  • Možnost podílet se na chodu a vedení kliniky, možnost realizace .
  • Nadstandardní ohodnocení.
  • Stabilní práci v prostředí moderní kliniky na Hradčanech.
  • Další firemní benefity

Nástup možný ihned

V případě zájmu posílejte své strukturované CV na e-mail: hr@multiklinika.cz.
Děkujeme za zaslaná CV. Kontaktováni budou pouze vybraní uchazeči.

Koordinátor provozu Dentální klinika Hradčanská

Do našeho mladého týmu dentální kliniky Hradčanská hledáme koordinátora provozu se zkušenostmi s vykonáváním recepční práce. Naše klinika je situována v atraktivní lokalitě Prahy 6 - u metra Hradčanská, je nově a moderně vybavena. Pozice koordinatora provozu zahrnuje koordinaci veškeré agendy recepce, vedení týmu recepce včetně vykonávání všech aktivit na recepci, dále administrativní agendu včetně přípravy podkladů pro účetnictví, rezervace ošetření, organizace vytíženosti ordinací, každodenní komunikace s klienty, koordinace směn recepčních, péče o prostředí kliniky, podpora lékařskému týmu a managementu kliniky včetně pravidelného reportingu apod.. Příjemné vystupování a komunikativnost je samozřejmostí. Dále požadujeme zkušenost z obdobné pozice, vysokou míru samostatnosti, odolnost vůči stresu,  pečlivost a znalost Aj.

Nabízíme:

- 4 týdny dolovené + týden sick day
- motivující ohodnocení
- moderní prostředí na Hradčanech
- další zajímavé benefity

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a zašlete CV na e-mail: hr@dentalnikliniky.cz

Zubní lékař / zubní lékařka Dentální klinika Hradčanská

Nabízíme stabilní práci v příjemném kolektivu, pod vedením zkušených vedoucích lékařů, nadstandardní platové ohodnocení včetně podílu na zisku a dalších benefitů. Garantujeme výkonnostní bonusy i v začátcích působení na klinice. Podporujeme další odborné vzdělávaní včetně finančního příspěvku na něj.

Naše klinika je vybavena technologiemi, které jsou pro současnou stomatologii nezbytné ( strojová endodoncie, OPG + CBCT,  RVG, mikroskopy, lupové brýle,..). Máme svoje odborníky v oblasti ortodoncie, parodontologie, stomatochirurgie, implantologie a samozřejmostí je i dentální hygienistka.

Požadujeme spolehlivost, nadšení pro práci a pečlivost, vše ostatní vás naučíme.
Nástup možný okamžitě nebo dle osobní dohody.

Nabízíme:

- 5 týdnů dolovené
- progresivní výkonové ohodnocení
- práci s mikroskopem
- školení
- nabízíme i možnost stáže u křesla

Zubní lékař / zubní lékařka Dentální klinika Kladno

Dentální klinika Kladno s.r.o., perspektivní a stabilní společnost v Kladně přijme lékaře stomatologa/ortodontistu
či jiného specialistu v oblasti zubního lékařství do kolektivu mladých lidí.

Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, stabilní zázemí, moderní pracovní prostředí, možnost dalšího odborného růstu a další benefity.

Zájemci prosím pište na email hr@dentalnikliniky.cz. Budeme se těšit na Váš zájem.

Asistentka zubního lékaře

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra nebo zubní instrumentářka
  • spolehlivost
  • komunikativnost
  • ochota chodit ranní i odpolední směny
  • být týmovým "hráčem"

Nabízíme:

  • motivační ohodnocení
  • zajímavé fixní platové ohodnocení a bonusový systém
  • práce v pohodovém kolektivu a moderním prostředí

V případě zájmu posílejte své strukturované CV na e-mail: hr@dentalnikliniky.cz

Dentální hygienistka Dentální klinika Hradčanská

Do našeho týmu Dentální kliniky Hradčanská hledáme dentální hygienistku/hygienistu s praxí.
Klinika má smlouvy se všemi pojišťovnami včetně zavedené a rozsáhlé VIP klientely.

Nabízíme:

  • práci s moderním technickým vybavením
  • úzká mezioborová spolupráce se zubními lékaři, parodontology a stomatochirurgy
  • hradíme a zajišťujeme pravidelná odborná školení
  • fixní mzda dle typu úvazku plus podíl na obratu ordinace

V případě zájmu posílejte své strukturované CV na e-mail: hr@dentalnikliniky.cz nebo volejte na +420 270 004 700.