Ortodoncie

Pouze správně rostlé zuby mohou dokonale plnit svou funkci: dobře kousat, napomáhat správné výslovnosti, snadno se čistit a v neposlední řadě i hezky vypadat. Nepravidelnosti chrupu všechny tyto kvality snižují.
Nápravu a nedostatky v postavení chrupu řešíme různými způsoby, z převážné většiny pomocí různých typů rovnátek. Při závažnějších vadách se do léčby může zapojit i čelistní chirurg. V některých případech se ortodontická léčba doplňuje jinými ošetřeními, například implantologickými nebo protetickými. Včasná ortodontická léčba je účinnou prevencí kazivosti zubů a poškození měkkých tkání ústní dutiny (parodontu). 

Neviditelná rovnátka Invisalign

Nabízíme také neviditelná rovnátka Invisalign, která jsou oblíbená zejména pro komfort. Jedná se o technologii speciálních transparentních folií vyrobených na míru pacienta, které dovolují výměnu či krátkodobé sejmutí a nasazení bez nutnosti návštěvy lékaře. Nijak neomezují aktivní život pacientů díky tomu, že se dají vyjímat např. na jídlo či na společenské akce.

Ortodoncii zajišťujeme: 

Které ošetření vás zajímá? 

Vyzkoušejte si svůj nový úsměv během 60 sekund!

1. krok: Oskenujte QR kód z obrázku vlevo nebo kliněte na https://www.invisalign.cz/SV/1038427#start

 2. krok: Vyfoťte se a užijte si pohled na svůj nový úsměv!

Invisalign. Jedinečná metoda rovnání zubů pomocí neviditelných rovnátek. Profesionální ortodoncii zajišťujeme na Dentální klinice Hradčanská.